Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64471

    Zelim da znam da li je izlecivo i koliko mogu da se vratim na staro, imao sam saobracajnu nezgodu pre 8 9 meseci i dijagnoziran mi je mini slog! Od tad sam ustao iz kreveta, prohodao, ali me muci balans! Hocu da se zanesem. Ne da padnem! Motoricke funkcije su ocuvane, ali usporenije nego obicno. Nisam mogao ni da poskocim, sada mogu malo, ali telo trazi sigurnost, ni da potrcim. . . Zelim vase misljenje! Unapred hvala.