Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64452

    Poštovani doktore, molim vas da mi rastumačite izveštaj lekara specijaliste koji ne razumem jer nisam iz te struke. Nalaz glasi: "objektivni nalaz - antalgična skolioza ls, ispravljena lumbalna lordoza. Jači spazam paravertebralne muskulature obostrano duž ls. Diskinezija pri pokretima ls, koja su jače ograničena. Lazarević pozitivan obostrano. Snižen patelarni levo, nema ispada senzibiliteta ni motorike na donjim ekstremitetima. Znaci tendinitisa duž cristailiaca post. Sup. I nad procesus spin. Ls pršljenova. " napominjem da sam pre 6 godina išla na fizikalnu terapiju i dijagnoza je bila diskopatija lumabalis. Tokom ovih 6 godina pridržavala sam se svih uputstava i saveta i značajnijih problema nisam imala do pre nedelju dana kada mi se stanje pogoršalo (zbog izloženosti većem naporu i promaji) i data mi ova dijagnoza koju sam vam poslala da mi rastumačite. Unapred zahvalna.