Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64436

    Postovani, pisala sam vam vec mekoliko puta a vi mi niste odgivorili. Imam problem sa vratom odnosno diskus herniju c5 i c6. Ucestale vrtoglavice a sada su pocele da mi trnu ruke i noge. Bolove cesto, pila sam dexomen tablete i mogu da kazem da mi nisu bas pomogle. Bila sam i na fizikalnoj terapiji 20 dana, malo je bilo bolje tada a sada je gore. Doktorka mi je zakazala enmg ruku i n0gu da se uradi i to za avgust mesec. Molil vas pomozite mi neznam sta da radim predlozite mi nesto, ovde u krusevcu doktori neznaju bas nista. Ovako mi je vec dve godine i niko nezna da ni odredi pravu terapiju kako bi mi bilo bolje. Unapred zahvalna