Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64419

    Postovani na sistematskom pregledu sam dobio uputnicu za ct skener, nalaz je sledeci spondiloza i diskopatija i u vratnom i ledjnom dijelu kicme. Ne osjecam nikakve tegobe i bolove. Dr mi je samo to konstatovao i nije mi dao niakvu terapiju. Mozete li mi reci kakva je prognoza, i da li da trazim strucnu pomoc? I kakve su moguce posledice? Unaprijed zahvalan!