Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64416

    Poštovani, imam 58 godina i već 20 godina patim od neuralgije trigeminis. Ispočetka su mi pomagali lekovi i akupunktura ali mi ni to više ne pomaže. Uzimao sam neurontin ali sam prestao zbog izuzetno jakih neželjenih dejstava. Bolovi se ponavljaju svakodnevno i traju po pola sata. Da li postoji još neki način, čuo sam za terapiju botoksom, i zanimam me ako pomaže gde mogu to da uradim. Unapred zahvalan.