Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64299

    Imam problem sa nespavanjem. Dijagnozu koju mi je dao neurolog je insomnia. Upucena sam da uradim eeg glave i nalazi glase ovako- eeg u budnom stanju belezi osnovne aktivnosti u okviru alfa trake 8 do 10/s. Eeg belezi lak iritativni labilitet aktivnosti nad levim ft regionom u toku hv aktivacije. Sigurne specificne promene se ne beleze. Molim vas za vase misljenje. Unapred zahvalna. Pozdrav.