Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64249

    Poštovani, u poslednja dva meseca sam bila izložena neverovatnom stresu, smrtni slučaj, raskid šestogodišnje veze, uz master studije i stalne ispite. . Počela sam da osećam potmule bolove u predelu jajnika, koji su se potom pomerili na probadanja u donjem delu leđa. Uradila analize, urin u redu, analiza krvi prema mom lekaru takođe u redu, i mada mi je hemoglobin ok (126) rekla mi je da su mi nervi napregnuti i da krenem da pijem b12. Posetila sam i ginekologa koji je konstatovao da je sve u redu. I svi simptomi su nakon nekoliko dana prošli. Da bih posle par dana počela da osećam "igranje" u rukama, nogama, oku, nosu, sve povremeno. Već nekoliko dana osećam blago trnjenje u rukama, najviše dlanovima i tabanima, povremeno kao blago peckanje. Počela sam da pijem beviplex kako b12 nije moguće naći u apotekama, sem u ampulama. Da li je moguće da je sve ovo posledica jakog stresa, inače sam prilično osetljiva osoba. Hvala unapred