Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64244

    Da li mozete da mi kazete sta znaci ova dijagnoza, s obzirom da mi niko nista nije rekao? Hvala unapred. Eeg-brza elektrokortikalna aktivnost uz disfunkciju bilateralno i akcentuirano ftp desno.

    Odgovoreno: 06. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #64244

    • Molim vas da mi objasnite nalaz eeg. Ee alpha tipa registruje se laka nespecificna elektrokortikalna disfunkcija FT levo. Pre eeg sam radila magnet glave, ima aranhoidna cista 6/10mm. Onesvestila sam se bez da mi je bilo lose. Udarila sam glavom o beton i imala potres mozga i 2006. sam imala mozdani udar.

    • Mozete li mi reci sta znaci specificna elektrokortikalna disfunkcija,na eeg-u

    • sanela sadikovic 08. 11. 2013.

      Pitanje za danasnji eeg nalaz ukazuje na lakunespacificnu elektrokoritikularnu iratativnu tenpero paratijalno, nesto izrazenije desno