Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64230

    Postovani doktore da li postoji mogucnost da imam ms. Zadnja mrt je pokazala 11 malih plaqe u supratentoriellen marklager. Najveci je 1, 4 cm. Ni u jednom nije bilo kontrasta koji mi je prethodno ubrizgan. Inace nemam nikakvih simptoma osim sto me cesce boli glava. Da li ima osoba koje to imaju cijeli zivot a da nemaju nikakve posledice mislim da je to stalno inaktivno? Unaprijed zahvalna