Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64228

    Poštovani doktore, pre dve nedelje, nakon duže vožnje sa otvorenim prozorom, mog supruga je zabolelo desno oko u "dubini" i u predelu obrva, a 3 dana nakon prvih simptoma došlo je do razrokosti i duple slike na tom oku. Istog dana obavljeni su pregledi kod očnog lekara, zatim orl i na kraju kod neurologa. S obzirom da su svi rezultati kod prva dva lekara bili dobri (očno dno, očni pritisak, orl pregled sa 3 rentgena sinusa, laboratorija. .) , neurolog je posumnjala na parezu očnog nerva ali je tražila i ct glave. Kako su i rezultati skenera od pre neki dan dobri, neurolog je potvrdila da se radi oparezi. Mi smo se raspitivali o toj bolesti ali niko ne zna da nam objasni kakav je tok bolesti i kada da očekujemo da se oko t. J rožnjača vrati u normalan položaj. Ordinirajući neurolog koji je postavila dijagnozu nema konkretne odgovore. Doktore, da li dalji oporavak ima veze sa neurologijom ili oftalmologijom, treba li ići na dalja ispitivanja ili prosto biti strpljiv i čekati? Da li ste imali ovakvih ili sličnih iskustava?