Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64222

    Postovani, nedavno sam iznenadas izgubio osecaj u rukama i bila mi je umanjena moc govora. Leva ruka mi je bila hladna, oci su mi pobegle i pobledeo sam te sam zavrsio u hitnoj. Posto je bilo jako vruce doktor je rekao da je najverovatnije od sunca. Buduci da nisam imao mucninu i glavobolju koja je karakteristicna za suncanicu a ja i sada nemam dobar osecaj za ravnotezu. Da li mi mozete kazati sta bi to moglo da bude i o cemu se to radi! Dopler karotide je uredan! Unapred hvala!