Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64183

    Molim vase misljenje za pregled radjen nativnom i postkontrastnom serijom. Unutrasnji likvorni prostor dilatiran u cijelosti, najvjerovatnije u sklopu redukcije mozdanog parenhina. Spoljasnji likvorni prostori blago dilatirani u frontalnoj regiji obostrano. Vidljive fizioloske kalcifikacije gl. Pinealis i hor. Pleksusa. Ct glave ukazuje najvjerovatnije na redukciju mozdanog parenhima. Eeg nalaz iritativna disfunkcija u desnom cp regionu. Lijep pozdrav!