Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64170

    Postovani, vise puta mi se u zivotu desilo da izgubim svijest. . . Prvi put u pubertetu, zatim u ranim dvadesetim, dva puta u trudnoci, jednom sam se onesvjestila nakon bolnog udarca u ruku. . . Smucilo mi se od bola i pala sam. . . Poslednji put juce. Do sada se dijagnoza svodila na to da sam eto malokrvna. . . Mada su rezultati krvi, secera, gvozdja u granicama normale ali blizi onoj donjoj granici. . . Mucnine su pracene treperenjem u cijelom tijelu, malaksam i jednostavno se ``iskljucim``. Jedino se juce dogodilo da prije cijelog dogadjaja najprije pocnem da gledam nesto kao dugine boje, nije mi vid bio zamagljen ali mi je nesto smetalo da gledam nakon 10 minuta sve je prestalo ali je glava pocela automatski da me boli. . . Sto se ranije nije desavalo. . . Posle nekoliko sati sam i skroz omalaksala i jednostavno nisam mogla da ustanem. . . Bila sam umorna, uz mucnine i obamrlost. . . Danas posle svega jedva na moment me zaboli glava u predjelu sljepoocnice i ako duze hodam kao da imam vrtoglavice. . . Kad mirujem u redu je. . . Izvinite zbog ovako nabacanih informacija. . . Ali brine me ovakva situacija. Inace glavobolje skoro da nikad ni nemam. . . Osim ovog puta. Pritisak mi je cijelo vrijeme bio 120/80 ili 110/70 otkucaji srca uredu. . . Kako do pomoci?