Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64142

    Postovani doktore, moja mama ima 91 godinu i slogirala se pre dve meseca. Bila je u bolnici mesec dana i sada je kod kuce. Desna strana je paralisana. Gutanje i govor su otezani. Ona je potpuno svesna svega i ponekad razumemo njene reci. Njena dijagnoza pre sloga je bila artritis i za to uzima metotrexat. Nazalost, moja mama jauce u bolovima koji dodju i prodju i pored lekova za bol. Dajemo joj voltaren i mazemo joj bopfreeze kremu na ruku, ali ipak bol je jos prisutan. Ne znamo da li ona ima bol u celom telu ili samo u ruci koju pokusava stalno da masira. Kako da joj pomognemo sa bolom da se ne muci toliko? Unapred zahvalna, njena cerka, slavka