Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64084

    Poštovani, moja dijagnoza je diskus hernija l4-l5 i l5_s1, hemangiom 11 mm itd (magnetna rezonanca) . Imam 50 godina, profesionalni informatičar 24 godine. Imam bol u obe noge i trnjenje do te mere da ih skoro ne osećam (ne stalno) . Nisam imao povrede kičme. Jako sam zabrinut. Molim vas imate li savet da li ja sa ovom dijagnozom možda mogu da ostvarim pravo na skraćeno radno vreme? Vaše kolege insistiraju da ne smem da sedim. Šta da radim? Hvala.

    Odgovoreno: 02. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Vise ne postoji kategorija skracenog radnog vremena, postoji samo promena radnog mesta sto zavisi od razumevanja nadredjenih. Uradite i emng nogu. Javite se sa nalazom. Do tada preporucujem tbl. Dexomen 2x1 kod bolova, tbl. Mydocalm 3x1 za opustanje misica, tbl. Milgamma 100 2x1 za ishranu nerava.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #64084

    • Veselin Jovicic 30. 12. 2010.

      Na skeneru su mi otkrili disk hernija l4 l5 paramedijalno desno, ne mogu da se oslonim na pete, i trne mi desna noga sa strane. Molim vas da mi objasnite sta da radim dalje, hvala