Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64023

    Postovani, radio sam ct pregled endokranijuma. Spoljasnji likvorni prostori obostrano, frontalno, blago dilatirani u sklopu regionalne redukcije mozdanog parenhima. Ct glave ukazuje na regionalnu redukciju mozdanog parenhima frontalno obostrano. Javio sam se lijecniku zbog glavobolje. Sta znaci gore navedeno! Hvala.