Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64016

    Imam 68 god i 07. 06. 2010. God. Dozivela sam slog. Imala sam pritisak 220/120. Oduzeta mi je lava noga i leva ruka, a i govor mi je poremecen. Koristim lekove enelapril, prinelap i brufen po potrebi. Sada mi je pritisak nizak 90/60 pa i nize. Prilikom sedenja osecam mucninu i nagon za povracanjem. Imam preporuku lekara da idem u slankamen, ali ceka se mesto. Molim da mi odgovorite da li je potrebno da uradim jos neke preglede i koje, da li mi je prepisana terapija dovoljna i da li postoji sansa da ikada prohodam. Unapred hvala