Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64014

    Pitam vas za moju majku koja je rodjena 1960. God i zali se da joj trni leva strana tela, narocito glava i jezik. Psihijatar joj je dao tetrazepam po pola uvece i redergin po pola ujutru i uvece, ali ne oseca promene. Na poslednjem pregledu poslao je da snimi glavu i da ide kod oftamologa da proveri ocni pritisak. Mozda je vazno da vam kazem da je pre tri godine imala ginekolosku operaciju i od tada su problemi sa zdravljem intenzivniji. Interesuje me vase misljenje o ovom njenom problemu.