Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64012

    Pre nedelju dana pojavio mi se bol ispod leveg ramena. Taj bol se proširio na rame, pa kasnije i na vrat. Narednih dana počela je glavobolja. I taj bol se ponavlja preko cele nedelje, a obično kreće uveče. Zbog bolova u vratu koji su konstantni teže spavam i pokrećem glavu. Nisam uzimao ništa od lekova. Šta bih trebao da preduzmem i kom doktoru da se javim? Hvala na odgovoru.