Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63948

    Na sajtu kviza tv slagalica doslo je do diskusije oko pitanja: da li mozak oseca bol. Tacan odgovor je bio da mozak ne oseca bol. Medjutim javila se se studentkinja farmacije sa citatom iz kjige farmakologija gde pise da mozak poseduje opioidne receptore za bol te stoga negira tacnost odgovora. To jest ona na osnovu toga tvrdi da mozak oseca bol. Da li biste mogli da nam pomognete da otklonimo tu nedoumicu