Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63933

    Postovani doktore, molim vas da mi pojasnite nalaz moje majke i sta vi predlazete u njenom slucaju tumor celebri reg frontalis sin.; hemiparesis l. Dex. Navodno danas treba da se obavi biopsija i ceka 7 dana na nalaz. Jedino sta je radjeno po mom znanju je ctg i na slici je vidljiva sjena "necega" sto se tvrdi da je tumor na mozgu. Moja majka kaze da joj trne desna ruka danas je prvi put povracala gubi pamcenje i centar ravnoteze. Hospitalizirana je 24. 06. 2010 pod tom dijagnozom a ja sam daleko od nje tako da nemogu licno da pricam sa doktorom. Istrauminirana sam informacijama koje sam nasla putem kompjutera. Molim vas da mi objasnite sto jasnije ovu situaciju i date svoj prijedlog ili dijagnozu. . Unaprijed zahvalna bosiljka