Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63912

    Postovani doktore, interesuje me da li je moguce sa sigurnoscu potvrditi dijagnozu ms, ukoliko postoji lezija ili plak (demij. Promena) u kicmenoj mozdini (11x6x8) , u likvoru potvrdjeno prisustvo olig. Traka, prisutno visemesecno trnjenje ekstremiteta, uz pojavu dva napada (spazam celog tela u trajanju od 20-30min.) ali bez gubljenja svesti. . .