Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63869

    Postovani, pre 3 godine imala sam operaciju akusticnog neurinoma sa desne strane. . . Operacija je prosla zaista dobro s obzirom na velicinu tumora (preko 3 cm) i sa posledicom gubitka sluha na operisanoj strani. . . Takodje patim od neprekidnog tinitusa. . . . A ostalo je uredu (facijalisa nije bilo) . Nakon operacije (nekih par meseci kasnije) pocela sam da osecam slicne tegobe i na drugoj strani glave i lica i naravno odradila sam novu mr i pokazalo se da nema nicega, medjutim u poslednja dva meseca, znaci skoro vise od godinu dana kasnije, ponovo osecam iste tegobe koje su sada jos izrazenije i prilicno sam uplasena. Trne mi lice, imam bol u potiljacnom delu glave i nekada uzasan osecaj pecenja glave u tom predelu. S obzirom da sam radila kontrolnu mr pre tacno godinu dana, zaista ne znam sta da radim. . . Koliko mi je poznato takva vrsta tumora je jednostrana i jako sporo raste (u suprotnom radilo o tipu bilateralnog tumora valjda se to zove neurofibromatoza) . . . . Prosto mislim da je suludo da svaki cas radim mr ali u meni je ogroman strah da se slicno ne ponovi. . . . Moje pitanje glasi: da li su ovakvi simptomi uobicajeni na drugoj strani lica i glave s obzirom da sam operisala desnu stranu a sada imam probleme na levoj strani? Da li nervoza moze da utice do te mere da se pojave isti simptomi?