Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63841

    Unapred se zahvaljujem ako bi ste mi odgovorili. Problem je nastao jos 2005 godne upalom usiju. Zbog nepravilnog tretmana danas sam vrlo losem zdravstvenom stanju. Tretiran sam razlicitim medikamentima, a nikad pravim kako ja mislim. Vrlo sam senzitivan sto sam strucnim ljudima reko. Problem je u sledecem: lose spavam ili se budim 1-2 puta nocu onda tesko zaspim, cim otvorim oci ujutro imam glavobolju i to 2 vrste na levoj strani je kao jako peckanje i kasnije trnjenje leve strane do iza uha, a na desnoj strani je sa prednje strane, vrh glave ali jaka tupa duboka bol. Onda nastaje osecaj gadjenja ali ne i povracanja, strahovit bol u usima sa zujanjem desnog, samo, i naravno osecaj da mi sve smeta. Nikako nisam dijagnisticiran, nikad nisam dobio tacan odgovor. Mada su uradjene sve snimke na mri, mra, proveravao srce na nu. Medicini i sve je bilo o. K. Svi sastojci krvi su bili perfektni osim vitamina d koji je u deficitu. Ne mogu verovati da se ovo dogadja meni jer nemam nikakvih psihickih opterecenja osim ovog sto mise dogadja da ne mogu spavati i tako. Ja bih da vam se unapred zahvalim ako biste hteli poslati mi odgovor, sta dalje. I s a k