Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6381

    U poslednjih dvadesetak dana ucestalo mi se desava da mi gornji ocni kapak (levog oka, ukoliko je bitno) poigrava (sitni trzaji levo-desno). To potraje i po pola sata intenzivno, smeta mi pa pokusavam da treperenjem ili trljanjem da prekinem sto naravno ne pomaze. Do sada nisam imala nikakve probleme sa vidom niti neuroloske ispade, poslednji oftalmoloski pregled obavila sam pre dve godine i sve je bilo u redu, nemam nikakvu dioptriju. Da li je to slucaj za oftalmologiju, neurologiju, ili za ignorisanje tj. prolazno?