Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63800

    Postovani doktore operisala sam ruku tacnije zivce u ruci 26 maja. Dijagnoza je: karpaltunnelsyndrom. Nakon operacije ruka me nije bolela ali me sada svakodnevno boli skoro isto kao i pre operacije u desnoj ruci. Doktor mi jekazao da ce oporavak da traje nedeljama ali ne i preciznop sta to znaci tacno. Interesuje me da li ce nakon oporavka ruke prestati i bolovi? Ili ce sve da bude po starom? Da li cu osecati bolove svremena na vreme ili svakodnevno kao i do sada? Dobila sam terapiju da pijem neurobion forte 3x 1 tabletu dnevno. Unapred vam se zahvaljujem na odgovoru. Lea