Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63798

    Poz drago mi je da sam nasao ovakav sajt. Naime. . . Imam 25god, trenutno ne radim i zivim sa mamom i bratom. Imam ceste bolove u zadnjem djelu glave. . Radio sam neke nalaze, krvnu sliku, slikao glavu, onu kapu mi stavljali ne znam kao se to zove; ) , i ti su nalazi uredu. . Kad me krene to boliti, bas cudan neki osjecaj imam, malo govor mi se promeni kao da utrne i gubitak ravnoteze mi je cest! I sad dok pisem ovo me boli, i neki onda strah osjetim. Volio bi kad bi vi malo mi pomogli. . Iskreno sad citam i o mozdanom pa se i tog bojim, al mlad sam; ) . . I da zaboravi reci ja sam pre 5 god, pao u nesvest iz cista mira udario glavom od pod bas dobro i imao mali potres kao. I tad sam radio sve nalaze i ok su bili. . . .