Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63782

    Poštovani, godinama unazad imam glavobolje sa simptomima migrene, uputili su me na mr, mra i eeg. Molila bih da mi rastumačite nalaz eega: u pasivnom eegu oa srednje izražena, srednje voltirana, umereno iregularna, dominacija 10cps, subdominacija 11-12 cps. Vizuelna blokada osrednja. Za vreme hv bez bitnih primena, nema signifikantne asimetrije strana niti specifičnih grafoelemenata. Umereno iregularan nalaz alpha tipa u granicama normalnog. Nema znakova elektrokorikalne disfunkcije.