Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63682

    Postovani, molim vas za odgovor. Imam bratanicu uzrasta dve godine, sasvim zdrava i bez ikakvih tegoba ili bolesti. U toku igre sa mojom sestrom, koja ju je vrtela u krug oko minute, kada ju je spustila na krevet dete je ucutalo i pocelo da se trese celim telom. Taj "napad" je trajao 10-15 sekundi. Nakon toga je dete nastavilo sa igrom bez placa ili promene raspolozenja. Nikada do sada nije imala takve "napade". Stanje svesti joj se nije menjalo. Molim vas za misljenje, da li je to imalo veze sa vrtenjem u krug ili ima bojazni da je u pitanju bio epi napad i da trebaju neka ispitivanja? Hvala unapred!