Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63670

    Postovani, nasoj bebi je dijagnostifikovan benigni paroksizmalni tortikolis. Beba sada ima 11 mjeseci. Iako imamo povjerenja u nase doktore, ipak je to dijagnoza sa kojom se nisu susretali, tako da nismo dobili jasne informacije o samoj dijagnozi. Da li postoji neko ili neka institucija kojoj ili kome bi se mogli obratiti za pomoc a koji imaju odredjeno iskustvo sa navedenom dijagnozom? Hvala unaprijed!

    Odgovoreno: 24. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63670

    • Moja beba takodje ima istu dijagnozu. Za tu bolest je najstrucniji dr. Sabol iz zagreba. Divan ljekar i covjek, i specijalista upravo za paroksizmalni tortikolis.