Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63664

    Dg st post encephalitidem, polyneurophatia proper factores toxicus aliosus, gerb, gastritis chr. , pancreatitis chr. , cilitis chr. Nonspec. , diabetes mellitus ad insukino indenpensea, polyneuropharia diabetica. To su dijagnoze koje moj suprug ima, te me interesuje koja bi mu terapija koristila, obzirom da momentalno pije gastal, omeprol, thiogama 600 mg 1*0*0, milgama 100 mg 1*1*1.