Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63657

    Postovani, moja dijagnoza je lumboischialgia l sin radiculopathia lumbosacralis l5-s1 l sin, vec dva meseca sam nepokretna zbog bola u levoj nozi, od th, primila sam amp lemod depo na 3. Dan x 4, tbl. Movalis i tbl tetrazepam mip uvece, sad se terapija svela samo na brufen po potrebi, neurolog predlaze fizikalnu terapiju u banji koja se nalazi 80km od mesta mog boravka, stim sto bi morala svaki dan da putujem na terapiju, sto je u mom slucaju neizvodljivo, sad je bol poceo da se spusta i u desnu nogu, molim za vase misljenje. Hvala unapred