Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63608

    Postovani, prosle godine sam bila na magnetnoj rezonanci glave i izvestaj lekara je sledeci: -u desnom maksilarnom sinusu vide se izrazene upalne promene. Mala mukokela se nalazi i u levom maksilarnom sinusu. Is parenhima malog i velikog mozga uredan. Bazalne cisterne i sulkusi konveksiteta mozga izgledaju uredno. - neurolog u domu zdravlja mi je rekao da to nije nista strasno i da se samo treba pratiti, pa me intersuje da li je zaista tako ili bih trebala da brinem i potrazim misljenje nekog drugog neurologa. Hvala unapredna odgovoru!

    Odgovoreno: 24. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63608

    • Dr sci. med. Nikola Vukašinović 26. 06. 2010.

      Postovana, upala sinusa se leci antibioticima a najbolje prema antibiogramu koji se dobija nakon uzimanja brisa iz nosa. Pracenje znaci vase javljanje ako imate nekih tegoba. Pozdrav

    • Doktore hvala puno na odgovoru! Recite mi samo jos da li se ta upala sinusa leci? I sta znaci pratiti stanje?