Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63584

    Imam tegobe preko deset godina. U poslednjih godinu dana sve više. Krenuo sam pre par meseci na ispitivanje. Prvo rengen, nalaz uredan. Emng nalaz glasi: aktuelno akutno trpljenje u visini korena l5 obostrano, hronična lezija u visini korena s1 obostrano, lakog stepena. Kad su promene vremena ili kad sam slabije obučen i prehladim leđa gore mi je. Molim vas da mi napišete koji je problem u pitanju i kako dalje da se ispitujem i lečim, da li mogu terapijom da sredim situaciju, bez operacije. Hvala unapred na odgovoru.