Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63469

    Naime pre 5 meseci sam pri dizanju tereta sa zemlje osetio snazan bol u donjem delu ledja, isao sam kod fizijatra koji mi je dao mydocalm i bol se smirio nakon par nedelje, ali pre 3 nedelje je pocela da mi trne noga i uradio sam emng i prisutna je lezija korenova l5-s1 levo i mr ls dela kicme i imam dorzomedijalnu protruziju l5-s1. Idem na fizikalnu terapiju vec 2 nedelje i bol se smirio ponekad me malo zabole ledja, ali mi noga i dalje trne, pa me interesuje da li ce to trnjenje prestati i sta dalje. Hvala unapred