Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63419

    Postovani vec dva dana osjecam pritisak na celu kao da mi je nekim konopcem prevezano celo takav je osjecaj i sljepocnicama i oko ociju. Pritisak je normalan dal je mpoguce da sam bio na nakeoj promahi ili vjetru pa da je zbog toga, kada pokusam pogledati ocima skroz prema gore osjecam bol a i oci su pomalo crvene. Imam 18 godina. Hvala unapred