Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63403

    Posto dugo bolujem od epilepsije koristim karbapin 800mg dnevno, napominkem da sam imao samo gen. Tonicko klonicke napade, bio bez napada 3 godine, a ovaj mjesec dobio napade "ledenja misli kratko, trnjenja glave"bez gubitka svijesti vise puta dnevno. Otisao neurologu, digao mi dozu krbapina na 1200mg i po potrebi frisium (klobazam) . . Medjutim od tad ovi napadi su cesci. . . . . Sta da radim? Kakav je lijek lamotrigin da pokrije i generalizovane i abscens napade, je li efikasan kao karbapin? Hvala unaprijed. . Student medicine.

    Odgovoreno: 21. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63403