Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6332

    Postovanje Vec 3 Godine imam podigravanje misica (Listovi i zadnji del butina) Nalazi uredni (Krvna Slika (Mg,Ca,etc.),EMG,EEG,Nemam nikakve bolove samo me mnogo opterecuje posto traje vec duze vreme.... To je pocelo posle smrti moje mame. Pitanje: Da li je nesto ozbiljno i neizlecljivo i kako je najbolje boriti se protiv toga.... Na pocetku je bilo slabog intenziteta posle se povecalo toliko da nisam mogao da spavam. Zadnjih 6 meseci mi je bolje slabiji intenzitet spavam, jedem i sve je ok samo me zabrinjava i mnogo mislim o tome. Hvala Unapred