Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6330

    Na nalazu EMG mi piše umjerena do srednje izražena kronič.Lezia radiksa L5 desno i S1 obostrano te umjerena kronič. Lezia radiksa L5 lijevo.Zanima me da li je to opasno po zdravlje i koliko Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 06. 2008.
    • Postovani,
      nije po zivot opasno ako ste to mislili. Nalaz govori za discus herniu u pomenutim podrucjima (L5 obostrasno i S1 obostrano) a uz to je i stari - hronicni nalaz. Ne znam koje su vase tegobe, verovatno i imate svoju terapiju uz koju treba da sprovedete i rehabilitacioni tretman. Ako niste treba da uradite MRI lumbosakralne kicme. Postujte kicmu, ne izlazite se preteranom fizickom naporu, da se nalaz ne bi prosirio. Odgovarao bi vam tvrdji krevet, izbegavanje susenja znoja na vama i izbegavanje promaje.