Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63291

    Postovanje, ovo moje pitanje se ne odnosi na mene nego na bliskog srodnika kojiima problema. To je muska osoba stara 48 god. Prije 4 mjeseca imao je navodno jaci mozdani udar medjutm ct je pokazao da je rijec o tumoru. Juce je uradjena biopsija mada moram napomenuti da nakon tog nemilog dogadjaja nije imao vise nikakvih problema tipa vrtoglavica bolova ili slicno. Ljekari ovdje u tuzli kazu da nesmiju da ga operiraju zbog polozaja na kojem se nalazi. Cekajuci nalaz biopsije ja se pitam kome mogu da se obratim nakon tog nalaza i da li mozete da nam preporucite kliniku na kojoj bi eventualno mogli pokusati sa operacijom. Doktor ovdje predlaze zracenje da se tumor nebi sirio, i po onome sto je do sada vidio nezvanicno kaze da nebi trebao da bude maligno sta i kako dalje molim vas da nas uputite unaprijed se zahvaljujem pomozite molim vas izgubljeni smo u svemu ovome.