Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63282

    Postovani povremeno mi se desi ziganje u levom delu glave iznad slepocnice bol kratko traje par sekundi srednjeg inteziteta. . Ponekad imam vrtoglavicu bol u vratnom delu kicme jedanput sam imao zamagljenje vida trajalo je mozda 15 min pritisak mi je 120/75. Posao koji radim je sedeci ali se i dosta krecem fizicki sam dosta aktivan. Hvala