Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63231

    Pozdrav, radio sam ultra- zvuk vrata i stitne zlezde, napisano mi je da u jugularnom lancu sa leve strane lgl ovalno jasno definisana promera do 8mm. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Molio bih za malo razjasnjenje sta ovo znaci, doktorka je bila stura u svome odgovoru, a zakazan mi je kolor-dopler krvnih sudova vrata za 29. Ovaj mesec na kc srbije. . . . Hvala