Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63208

    Postovani doktore, moj problem je vezan za trnjenje ruku. To se desava nocu, u toku spavanja kad ruku savijem u bilo koji polozaj (najjednostavnije savijanje pri nekom polozaju u toku spavnja) . Tad se budim zbog vlike nelagode, neprijatnosti, ne osecam nikakav bol. Desava se da par sekundi ne mogu uopste da kontrolisem ruku, dohvatim nesto, promenim polozaj. Ruka mi tada deluje kao, , strano telo". Ovo se inace desava sa obe ruke, ne istovremeno, vec u zavisnosti koja ruka je bila savijena. Ne panicim u tom trenutku, ali osecaj i dozivljaj uopste nije prijatan. Pozalila sam se lekaru opste prekse, ali je odgovor bio da to nije nista, losa cirkulacija. Delimocno se slazem, ali me ipak brine da ako sad imam takav problem sta ce tek biti za koju godinu. Nikakave analize nisu sprovedene, niti sam ikad pila neke lekove. Moje pitanje je: da li treba da postupim kao sto je moj lekar odreagovao, da jednostavno predjem preko toga ili smatrate da ovo ipak zahteva vise paznje i kome da se obratim? Hvala

    Odgovoreno: 18. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63208

    • Postovani, imam pitanje u zadnjih par dan mi trni desna ruka i osjecam jak bol skoro sam se zaposlio i dok radim sve je dobro neosjecam nista ali kad dodjem kuci i legnem u krevet onda nastaje bol i trnjenje koje mi neda spavati. Sta uraditi? Pozdrav