Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63190

    Dobar dan, sticajem okolnosti u mom okruzenju ima devocicu sa poremecajem ciji je tacan naziv "dysphasia evol. " zanima me kakav je to premecaj, koliko utice na ravoj te osobe i kako da se postavim prema njoj? Bila bih vam jako zahvalna ako biste mi odgovorili na ovo pitanje, a nadam se da je ovo prava grana medicine koju sam trebala da izaberem. Zahvaljujem vam se unapred s postovanjem ana