Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63169

    Postovani, ct nalaz: nepravilno ispravljena lordoza cervikalne kicme sa izrazenim difuznim degerativnim promenama i u celini prirodno nesto uzim spinalnim kanalom. C4-c5 korpusi pokazuju pocetno skliznuce tela c4 unapred sa posledicnom diskus hernijacijom tipa pocetne siroke protuzije izrazene u desnom iv. Foramenu sa elementima kontakta sa c4korenom desno. C5-c6 iv. Diskus, c6-c7 iv. Prostor i c7-th1 iv. Prostor pokazuju pocetnu siroku posteriornu protuziju koji obliterisu prednji likvorski prostor i suzavaju spinalni kanal zajedno sa pripadajucim iv. Foramenima. Anteriorni ostefit na prednjoj ivici c6, kalcifikovan zadnji uzduzni ligament u nivou c5-c6. Jako me boli vrat rame i ruka, palac bez funkcije. Vec 40 dana pio lekove i ne pomaze. Molim za vase misljenje? Hvala na odgovoru