Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63151

    Pre oko dva meseca poceli su bolovi u glavi koce mi se vilice i trne mi jezik radila sam eeg i rtg. Rtg l-s je u granici normale, rtg c: ispravljena fizioloska krivina. Eeg: osnovna aktivnost umereno iregularna, alfa tipa. , dominira aktivnost od 10-11 c/s. Efekat vizuelne blokade dobro izrazen. Tokom hv registrovani i par mahova retki, diskontinuirani solitarni ostri talasi f-c desno. Tokom phv, fs, bez patoloskih ispoljavanja. Th: tbl. Nimulid p. P. Tbl. Miydocalm 150 2*1 amb. Fiz. Th. Pusac sam. Molim vas objasnite mi eeg nalaz posto moja doktorka nista ne govori. Unapred hvala.