Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63141

    Postovbani doktore, sada vec treci put molim za odgovor, iako mi je nejasno da odgovora na sajtu nema, a pokazuje se broj neodgovorenih pitanja 0. Naime, moj otac je rodjen 1930 godine. Vec tridesetak godina boluje od reumatidnog artritisa, od pre godinu dana ima slabost i neravnomeran rad srca, a od pre mesec dana konstatovana je parkinsonova bolest koja se ogleda u drhtanju desne ruke, a takodje i u slabom apetitu i teskom gutanju hrane. Sada koristi mnogo lekova kao: metotrexat, cardiopirin, dilakor, lasix, folnak 400, madopar 2x1/4, milgama 2x1. Obzirom da koristi folnak 400 i milgama da li treba da pije oba vitamina ili samo milgamu? Hvala na odgovoru,