Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63092

    Postovani od prosle godine, imam nesnosne glavobolje pracene vrtoglavicom, mucninom i gubitkom vida. Inace, patim i od hipotenzije. Zbog cestig nesvestica, uradila sam skener glave gde su ustanovili mozdani edem pa na zahtev lekara i mr glave gde je ustanovljeno retenciona cista i upala desnog maxilarnog sinusa. Posle pregleda neurologa, ustanovili su mi migrenu i pijem amizol. Zanima me da li je lek odgovarajuci posto je antidepresiv i ostali koji ga koriste postajali su zavisni. . . . Unapred hvala