Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63074

    Dva meseca osecam vrtoglavice sa kočenjem leve noge i ruke. Nije povezano sa doba dana niti da li sam umorna. Pre tri godine sa pala i slomila levu ruku iznad nadlaktice koja mi još uvek nije u dobroj funkiciji. Radila sa pretrage zbog tog pada, čak je urađen i eeg i sve je u redu. Tom prilikom mi je utvrđeno da je to posledica nervusa vagusa. Da li i ovo imaneke veze sa tim. Pijem bedoksin, što mi je onda preporučeno ali mi je ovo stanje već predugo traje. Hvala