Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #63036

    Postovani, dobio sam nalaz eeg-a, posto je lekar na godisnjem i necu mu nalaz moci odneti jos naredne 2 nedelje, interesuje me vase misljenje nalaza. U citljivom delu snimka registruje se nad prednjim kao i zadnjim regionima nizevoltirana. Iregularna beta aktivnost sa povremenim interponovanjem beta traka. Efekat opticke blokade je slabije izrazen. Uputna dijagnoza f29 molim vas pojasnite mi sta je ovde napisano i sta da ocekujem, unapred zahvalan.